ZELENÉ STŘECHY

Přinášíme komplexní řešení pro zelené střechy. Naše materiály jsou oblíbené pro schopnost dlouhodobě udržet obrovské množství vláhy, vysokou užitnou hodnotu, rychlou návratnost či ohleduplnost k životnímu prostředí. Jsou vyrobené z recyklovaných materiálů bez chemických přísad.

PŘÍKLAD POUŽITÍ MATERIÁLŮ VE SKLADBĚ STANDARD

Skladba určená pro obytné domy a terénní stavby. Svojí skladbou odpovídá podmínkám pro přidělení dotace v rámci programu "Nová zelená úsporám".

PŘÍKLAD POUŽITÍ MATERIÁLŮ VE SKLADBĚ LIGHT

Skladba určená pro velké plochy střech průmyslových hal, administrativních celků a občanských staveb. Svým složením a nízkou hmotností je určená pro dřevostavby, rekonstrukce a stavby s požadovaným nízkým zatížením střechy.

NAŠE MATERIÁLY URČENÉ PRO POUŽITÍ V ZELENÝCH STŘECHÁCH

Máte další dotazy? Napište nám!

Kontakt:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

CERTIFICATION

We regularly test our products, both inhouse and at independent laboratories. The quality of our materials is also ensured by an advanced inspection system. The quality management system at RETEX is certified according to
ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949, ISO 45001, ISO 50001, OEKO – TEX Standard 100 and IRIS Certification® Conformity assessment:2020 and based on ISO/TS 22163:2017
Our textiles also successfully undergo numerous customer audits.